Analiz

Gıda Güvenliği

Gıda Güvenliği

Sağlığı ilk sıraya koyan bir sistem.

Risk Yönetimi

Risk Yönetimi

Olası hasarı yöneten bir sistem.

Sağlık & Hijyen

Sağlık & Hijyen

Sizi her şeyin önüne koyan bir sistem.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Yarın da yanınızda olacak bir sistem.

Tarım

Tarım

Toprakla barışık, insan odaklı bir sistem.

Merak ettiğiniz bir şey mi var?

Bize mail gönderebilirsiniz.

[email protected]

Sürdürülebilir kalite için çalışıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin uluslararası standartlarda olması amacıyla, TS EN ISO/IEC 17025:2017 düzeyinde kalite sistemi üzerinden faaliyet gösteriyoruz. TSE tarafından “Deney Hizmeti alınabilecek laboratuvarlar” onayını almaya hak kazanan ve bu doğrultuda TÜRKAK tarafından akredite edilen tesislerimiz aracılığıyla, güven-sürdürülebilir kalite vaat ediyoruz

FAALİYET ALANLARI

Restoran / Catering

Konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı laboratuvarlarımız aracılığıyla, restoran-catering alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimizin yanındayız.
Gıda üretimi ile servisi sırasında, gıda güvenliğini sağlamak ve tüketici sağlığını korumak amacıyla analiz desteği sağlıyoruz. Buna bağlı olarak ayrıca; belgelendirme ve numune alma aşamalarında da müşterilerimizin yanındayız.

Alışveriş merkezleri-Zincir marketler

Alışveriş merkezleri gibi son tüketiciye yönelik satış noktalarında markaların ve hedef kitlenin güvenliğini sağlamalarında onlara uzman kadromuz ve tecrübemizle destek veriyoruz.
Doğrudan tüketime sunulan  ilgili personelin, ekipmanların ve ürünlerin mikrobiyolojik kontrolünü yaparak, hizmet kalitesinin ölçümlenmesine katkı sağlıyoruz.
TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyonu ile hizmet verdiğimiz laboratuvarlarımızda; kaliteli, güvenli ve sürekli hizmet için çalışan uzman kadromuzla, sektörün güvenilir çözüm ortağı olarak gururla yürümeye devam ediyoruz.

Yem

Uluslararası standartlara bağlı olarak; konusunda uzman ekibimizle, petshop ve hayvancılık sektörüne yem analizleri üzerinden etkin, güvenilir hizmet sunuyoruz.
Kuru ve ıslak yem analizlerine yönelik çözüm üreten özel donanımlı cihazlarımız aracılığıyla net ve kesin çözümlemeler yaparak, müşterilerimize güvenli, sağlıklı sonuçlar iletiyoruz.
Yem çeşitleri üzerinde; yemin fiziksel-kimyasal yapısı ve hijyenik kalitesi açılarından değerini ölçümlüyoruz. Böylelikle; uluslararası standartlara uygun şekilde, yemlerin hayvan ve insan sağlığına olumsuz etkisinin mümkün olduğunca azaltılmasına katkı veriyoruz.
Yemde bulunan mikroorganizmalar ile içerdikleri toksinleri saptıyor, GDO tarama testiyle kontrol ediyor, kimyasal besin değerlerini belirliyor ve nihayet hayvanlar ile insanlar üzerindeki etkilerini ortaya çıkarıyoruz.

Otel ve Konaklama Tesisleri

Yiyecek-içecek hizmetlerinin sağlanmasında maksimum hijyene ulaşılması amacıyla müşterilerimize sürekli ölçüm ve güvenli alan desteği sağlıyoruz.

X