Analiz

Gıda Güvenliği

Gıda Güvenliği

Sağlığı ilk sıraya koyan bir sistem.

Risk Yönetimi

Risk Yönetimi

Olası hasarı yöneten bir sistem.

Sağlık & Hijyen

Sağlık & Hijyen

Sizi her şeyin önüne koyan bir sistem.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Yarın da yanınızda olacak bir sistem.

Tarım

Tarım

Toprakla barışık, insan odaklı bir sistem.

Merak ettiğiniz bir şey mi var?

Bize mail gönderebilirsiniz.

info@invenura.com

Sürdürülebilir kalite için çalışıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin uluslararası standartlarda olması amacıyla, TS-EN-ISO/IEC 17025:2005 düzeyinde kalite sistemi üzerinden faaliyet gösteriyoruz. TSE tarafından “Deney Hizmeti alınabilecek laboratuvarlar” onayını almaya hak kazanan ve bu doğrultuda TÜRKAK tarafından akredite edilen tesislerimiz aracılığıyla, güven-sürdürülebilir kalite vaat ediyoruz

FAALİYET ALANLARI

Restoran / Catering

Konusunda uzman ekibimiz ve tam donanımlı laboratuvarlarımız aracılığıyla, restoran-catering alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimizin yanındayız.
Gıda üretimi ile servisi sırasında, gıda güvenliğini sağlamak ve tüketici sağlığını korumak amacıyla analiz desteği sağlıyoruz. Buna bağlı olarak ayrıca; belgelendirme ve numune alma aşamalarında da müşterilerimizin yanındayız.

Ambalaj

Laboratuvarlarımızda plastik esaslı malzemeler, seramik, cam, porselen ve silikat yüzeyler gibi, gıda ile temas eden malzemeler ve ambalaj maddeleri analiz ediyoruz. Gıda temasında bulunan eşyalara yönelik ağır metal analizlerini de geniş hizmet yelpazemiz dahilinde müşterilerimize sunuyoruz.

Alışveriş merkezleri-Zincir marketler

Alışveriş merkezleri gibi son tüketiciye yönelik satış noktalarında markaların ve hedef kitlenin güvenliğini sağlamalarında onlara uzman kadromuz ve tecrübemizle destek veriyoruz.
Doğrudan tüketime sunulan  ilgili personelin, ekipmanların ve ürünlerin mikrobiyolojik kontrolünü yaparak, hizmet kalitesinin ölçümlenmesine katkı sağlıyoruz.
TS EN ISO/IEC 17025 akreditasyonu ile hizmet verdiğimiz laboratuvarlarımızda; kaliteli, güvenli ve sürekli hizmet için çalışan uzman kadromuzla, sektörün güvenilir çözüm ortağı olarak gururla yürümeye devam ediyoruz.

İlaç ve tıbbi materyaller

İlaçların kalite ve güvenilirliğinin sağlanması adına; kromatografik metodlar kullanarak ilaç çözeltisi, aktif bileşenlerde ilaç bileşenlerinin tanılanması, fiziksel-kimyasal-fiziko kimsayal stabilite ve saflık testleri uyguluyoruz.
Bu çalışmalar sırasında Avrupa Farmakopesi (EP), Amerikan Farmakopesi (USP) ve İngiliz Farmakopesi (BP) metodlarından yararlanıyoruz.
Etken madde analizleri için; stabilite, kalıntılar, ağır metal kalıntısı üzerinden mikrobiyolojik analiz testleri kullanıyoruz.
Analiz hizmetlerimizin yanı sıra, alınan sonuçların mevzuatlara uygunluğunun değerlendirilmesi, sonuçlardan katma değer oluşturulması ve üretim girdisi olarak değerlenmesi aşamalarında da müşterilerimize ayrıcalıklı destek veriyoruz.
Bilimsel ve güvenilir bilgi edinmeye odaklı çalışmalarımız sayesinde, verimliliğe ve sürekli kalite anlayışına katkı sağlıyoruz.

Yem

Uluslararası standartlara bağlı olarak; konusunda uzman ekibimizle, petshop ve hayvancılık sektörüne yem analizleri üzerinden etkin, güvenilir hizmet sunuyoruz.
Kuru ve ıslak yem analizlerine yönelik çözüm üreten özel donanımlı cihazlarımız aracılığıyla net ve kesin çözümlemeler yaparak, müşterilerimize güvenli, sağlıklı sonuçlar iletiyoruz.
Yem çeşitleri üzerinde; yemin fiziksel-kimyasal yapısı ve hijyenik kalitesi açılarından değerini ölçümlüyoruz. Böylelikle; uluslararası standartlara uygun şekilde, yemlerin hayvan ve insan sağlığına olumsuz etkisinin mümkün olduğunca azaltılmasına katkı veriyoruz.
Yemde bulunan mikroorganizmalar ile içerdikleri toksinleri saptıyor, GDO tarama testiyle kontrol ediyor, kimyasal besin değerlerini belirliyor ve nihayet hayvanlar ile insanlar üzerindeki etkilerini ortaya çıkarıyoruz.

Endüstriyel Üretim

Çocuk oyuncakları, plastik, giyim vb’de bulunan maddelerin kimyasal analizleri ile bu maddelerin iç salınımlarını, eğitimli-donanımlı ekibimiz tarafından kullanılan son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış laboratuvarlarımızda ölçümlüyoruz.
Bunların yanı sıra; diyaliz suyu analizlerini de aynı şartlarda gerçekleştirerek müşterilerimize sunuyoruz.
Toksik etki yaratan mikotoksin, besin değeri açısından önem taşıyan mineraller ile eser miktarda toksik etki yapabilecek ağır metallerin analizlerini, uzmanlar gözetiminde ve en uygun laboratuvar şartlarında gerçekleştiriyoruz.
Aynı başlık dahilinde; selenyum, kalay, talyum, kobalt, krom, alüminyum ve ağır metal sınır tâyini testlerinin yanı sıra nem, kül, yağ, protein, şeker, diyet lifi, etiket bilgisi ve enerji değeri analizi hizmetlerini de sunuyoruz.
Koruyucu katkı madde, yapay boyar madde, hayvansal ve bitkisel yağlarda trans ve doymuş-doymamış yağların analizleri ile organoleptik muayeneler, yabancı madde, sınıf özellikleri, kalitatif analizler, kırılma indisi, briks vb. fiziksel analizler üzerinden doğru-kesin sonuçlar üretiyoruz.

Otel ve Konaklama Tesisleri

Yiyecek-içecek hizmetlerinin sağlanmasında maksimum hijyene ulaşılması amacıyla müşterilerimize sürekli ölçüm ve güvenli alan desteği sağlıyoruz.

X