Sektörler

Anasayfa Sektörler

Yenilikçi, akılcı, rekabetçi vizyonla şekillenen duruşumuz; bizi sektörün en güvenilir isimlerinden kılıyor. Risk değerlendirme yöntemini iyi bilen, sertifikalandıran, mevzuata ve gıda güvenliğine istisnasız uyan, eğitim ve danışmanlık desteği sağlayan çözüme odaklı yetkin ekibimizle, kaliteli-tarafsız hizmet veriyoruz.

pictogram_cevre sagligi_gida guvenligi-02

GIDA GÜVENLİĞİ

Sağlığı ilk sıraya koyan bir sistem.

Bünyemizdeki profesyonel birimler ve bu birimleri oluşturan üst düzey donanımlı-eğitimli ekibimizin katkısıyla; Numune Kabul ve Raporlama Birimi, Dioksin Analiz Laboratuvarı, Fiziksel Analiz Laboratuvarı, Katkı-Kalıntı-Mineral Analiz Laboratuvarı, Kimyasal Analiz Laboratuvarı, Mikrobiyoloji Analiz Laboratuvarı, Moleküler Biyoloji Analiz Laboratuvarı ile Toksin Analiz Laboratuvarı hizmetleri veriyoruz.
İnsan sağlığını en önde tutan, varlığını bu felsefeye göre şekillendiren ve ulusal-uluslararası platformda akredite edilmiş yapımızla, markaların/firmaların geleceğini bilimin ışığıyla aydınlatıyoruz.

pictogram_cevre sagligi_gida guvenligi-04

SAĞLIK VE HİJYEN

Sizi her şeyin önüne koyan bir sistem.

Müşteri profili doğrultusunda, sektör ve faaliyet çizgisine özel risk değerlendirme raporu oluşturuyoruz. Bu raporlamanın ardından, söz konusu risklerin önlenmesi ve mevcut çalışma alanlarının etkin şekilde korunması adına en güvenilir çözümleri üretiyor; şirketlerin itibar yönetimine bu kulvar üzerinden maksimum katkı veriyoruz.

pictogram_cevre sagligi_gida guvenligi-05

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Sadece bugün değil, yarın da yanınızda olacak bir sistem. 

Şirketlerin ve şirkete fayda sağlayan paydaşlarının; güvenlik, gelişim, kalite, sağlık açısından süreçleri doğru yönetebilmeleri ve yönlendirebilmeleri adına uluslararası standartlarda destek sağlıyoruz.

X